25 lat kaczmarski inkasso
Strona główna / O nas / 25 lat kaczmarski inkasso
Rok 2017 to dla nas rok szczególny - obchodzimy 25-lecie Kaczmarski Inkasso i ćwierć wieku rynku windykacyjnego w Polsce.

Od samego początku działalności staraliśmy się promować w Polsce zachodnie standardy windykacyjne oparte na przestrzeganiu prawa i szacunku wobec dłużników. To podejście do prowadzenia biznesu przełożyło się nie tylko na najwyższej jakości usługi, ale przede wszystkim pozwoliło nam osiągnąć rynkowy sukces, a zarazem wytyczyło kierunek rozwoju dla całej branży zarządzania wierzytelnościami w naszym kraju. Miarą zmian, jakie zaszły przez te ćwierć wieku, jest między innymi wizerunek windykatora. Negatywne stereotypy sprzed lat ustąpiły miejsca pozytywnemu postrzeganiu ludzi zajmujących się windykacją, którzy dzisiaj kojarzeni są z wykształconymi, kulturalnymi negocjatorami pozwalającymi rozwiązać kłopot, jakim dla dłużnika jest jego zadłużenie.

Rok jubileuszowy to też doskonały czas, aby podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli oraz za motywację i inspirację do ciągłego rozwoju.