Obrazek

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer
infolinii 71 78 50 001
lub skorzystaj
z formularza kontaktowego

Przycisk
Strona główna ›› Kariera
A A A
 
W Kaczmarski Inkasso rozwój biznesu definiujemy nie tylko jako podnoszenie jakości świadczonych usług na rzecz klientów, ale także jako ciągłe doskonalenie warunków pracy. Stawiamy na rozwój, satysfakcję i dobre samopoczucie każdego pracownika. W tym celu opracowaliśmy szereg programów szkoleniowych i wdrożeniowych. Dołącz do naszego Zespołu, a od samego początku poczujesz pozytywną atmosferę!

Nasza organizacja jest otwarta na osoby z różnym doświadczeniem zawodowym. Zarówno profesjonalista, jak i osoba stawiająca pierwsze kroki na rynku pracy, znajdą u nas ciekawe propozycje zatrudnienia.
 
Dlaczego warto pracować w Kaczmarski Inkasso:
- zależy nam na Twoim rozwoju i podnoszeniu kompetencji
- u nas możesz rozwinąć swoje talenty i umiejętności
- gramy według jasno określonych zasad

 

Jako ekspert w zakresie zarządzania należnościami funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Od ponad 20 lat współpracujemy ze stałym gronem klientów z różnych sektorów gospodarki. Należymy do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu i zacznij rozwijać się razem z nami!

W jakich obszarach możesz rozwijać swoją karierę?

W zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji możesz wybrać rozwój w obszarze windykacji spraw masowych lub gospodarczych. W obu przypadkach zapewniamy odpowiednie przygotowanie merytoryczne (szkolenia) oraz bezpośrednie wsparcie przełożonych. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, możesz być pewny, że ścieżka awansu jest jasno określona i podana do wiadomości wszystkich pracowników. O awansie decyduje staż pracy oraz zdobyte kompetencje – gramy zawsze według przyjętych zasad.

Warto podkreślić, że brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą, aby otrzymać pracę w Kaczmarski Inkasso. Z nami możesz rozpocząć swoją karierę zawodową.
Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem się w naszej firmie, koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Odpowiadamy na każde zgłoszenie w ciągu 2 tygodni. Gdy Twoja aplikacja zostanie wybrana do etapu wstępnego, skontaktujemy się z Tobą celem umówienia spotkania.


Pytania dotyczące pracy w Kaczmarski Inkasso:
 
Czy czas pracy jest stały, czy ruchomy?
Wszystkie działy firmy pracują w tych samych godzinach – w dni powszednie od godz. 8.00 do 16.00. Weekendy są zawsze wolne!
 
Jaka jest forma zatrudnienia w Kaczmarski Inkasso?
Standardowo proponujemy umowę o pracę – najpierw na 3-miesięczny okres próbny, a później na czas określony – 2 lata.
 
Czy w firmie obowiązuje dress code?
Ubiór pracownika Kaczmarski Inkasso powinien być elegancki. Nie określamy jednak jego szczegółowych zasad – posługujemy się tylko ogólnymi wytycznymi.
 
Czy każdy pracownik ma określoną ścieżkę rozwoju?
Tak. W każdym dziale mamy jasno określoną ścieżkę rozwoju. Istnieje również możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych.
 
Czy pracę w Kaczmarski Inkasso mogą podjąć osoby bez doświadczenia zawodowego?
Tak. Kaczmarski Inkasso doskonale sprawdza się jako pierwszy pracodawca. Starannie przygotowane programy wdrożeniowe, wsparcie trenerów oraz szkolenia zapewniają dobry start i pomyślną realizację powierzonych obowiązków.
 
Czy Kaczmarski Inkasso oferuje programy szkoleniowe?
Tak. Każdy dział objęty jest odpowiednią opieką szkoleniową, a potrzeby szkoleniowe są diagnozowane na bieżąco.
 
 
Pytania dotyczące rekrutacji:
 
Czy odpowiadają Państwo na każdą aplikację?
Tak. Standardowo udzielamy odpowiedzi na przesłaną aplikację w ciągu 2 tygodni.
 
W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?
Aplikację można przesłać na dwa sposoby: poprzez formularz zgłoszeniowy powiązany z daną ofertą lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@kaczmarski.pl (w temacie wiadomości należy podać numer referencyjny ogłoszenia).
 
Gdzie znajdę aktualne oferty pracy?
Aktualna informacja dotycząca ofert pracy znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty Pracy.
 
Kto prowadzi spotkania rekrutacyjne?
Za prowadzenie rozmów rekrutacyjnych odpowiada zawodowy rekruter, a także osoba reprezentująca dział, do którego aplikował kandydat.

Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy w Kaczmarski Inkasso. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz złożenia aplikacji.


Młodszy negocjator telefoniczny

WINDYKATOR TERENOWY

NEGOCJATOR TELEFONICZNY B2B

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW STRATEGICZNYCH

NEGOCJATOR TELEFONICZNY B2C

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Copyright 2014 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.; ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław; spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000416781; NIP: 8952012173