Obrazek

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer
infolinii 71 78 50 001
lub skorzystaj
z formularza kontaktowego

Przycisk
Strona główna ›› Referencje
A A A

Eaglemoss

Przedstawiciele firmy Kaczmarski Inkasso wykazują profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w każdą powierzoną im sprawę.

Czytaj więcej

Edipresse

Wysoka jakość usług świadczonych przez Kaczmarski Inkasso, w połączeniu ze skuteczną ich realizacją, pozwala nam stwierdzić, iż jest to odpowiednia firma do przeprowadzania działań z obszaru windykacji.

Czytaj więcej

Fabryka Formy SA

Wysoka jakość usług świadczona przez Kaczmarski Inkasso w połączeniu ze skuteczną ich realizacją pozwala nam stwierdzić, iż jest to odpowiednia firma do przeprowadzenia działań z obszaru windykacji.

Czytaj więcej

Felina

Poświadczamy pełen profesjonalizm świadczonych przez Kaczmarski Inkasso usług oraz wysoką skuteczność działań.

Czytaj więcej

Impel monitoring

Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Działania podejmowane przez Kaczmarski Inkasso wykonywane są fachowo i rzetelnie, przynosząc oczekiwane rezultaty.

Czytaj więcej

INTERHANDLER sp. z o.o.

Od 2012 roku aktywnie współpracuje z Kaczmarski Inkasso w zakresie odzyskiwania należności

Czytaj więcej

Oskroba

Firma Kaczmarski Inkasso posiada bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, dlatego też rekomendujemy ją, jako skutecznego i solidnego partnera.

Czytaj więcej

Rebis

Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Działania podejmowane przez Kaczmarski Inkasso wykonywane są fachowo i rzetelnie, przynosząc spodziewane rezultaty.

Czytaj więcej

Thermacut

Usługi świadczone przez Kaczmarski Inkasso wykazują pełen profesjonalizm oraz wysoką skuteczność działań.

Czytaj więcej

Tolak

Niniejszym zaświadczamy, że firma Kaczmarski Inkasso jest firmą rzetelną, godną zaufania oraz działającą zawsze według obowiązujących przepisów prawa.

Czytaj więcej

Zelmer

Powierzając Kaczmarski Inkasso nasze wierzytelności, zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na elastyczne podejście do potrzeb klienta, terminowość realizacji zadań oraz profesjonalizm.

Czytaj więcej

Kredito24 Polska sp. z o.o.

Cenimy zaangażowanie pracowników firmy Kaczmarski Inkasso. Działania, które podejmują, są właściwie przemyślane i dostosowane do naszej specyfiki.

Czytaj więcej

Lendon.pl sp. z o.o.

Elastyczne podejście do każdego zadania, komunikatywność i terminowość, adekwatna reakcja na nasze potrzeby, a także fachowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, przekładają się na satysfakcjonująca dla nas współpracę.

Czytaj więcej

MiniCredit sp. z o.o.

We współpracy z naszym partnerem w zakresie windykacji polubownej cenimy sobie łatwość komunikacji, elastyczne podejście do Klienta, a także terminowość realizacji zadań.

Czytaj więcej

PGNIG

"Ściąganie tego co jest nieściągalne dla innych" to niewątpliwy argument pozwalający polecać firmę Kaczmarski Inkasso jako skutecznego i solidnego partnera we współpracy.

Czytaj więcej

Play

P4 sp. z o.o. - operator sieci PLAY - od stycznia 2013 r. korzysta z usług Kaczmarski Inkasso w zakresie windykacji należności.

Czytaj więcej

POLKOMTEL sp. z o.o.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń potwierdzam, że firma Kaczmarski Inkasso sp. z o. o. aktualnie uzyskuje oczekiwaną przez Polkomtel sp. z o. o. skuteczność windykacyjną oraz prawidłowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań wynikających z zapisów zawartej umowy.

Czytaj więcej

Tempo Finanse

Firma Kaczmarski Inkasso to specjalista w zakresie kompleksowej obsługi należności. W naszej opinii to godny zaufania partner, który w sposób odpowiedzialny podchodzi do relacji z klientami.

Czytaj więcej

Vivus Finance sp. z o.o.

Kompetentni pracownicy oraz mocne zaplecze techniczne, to cecha wyróżniająca Kaczmarski Inkasso. Spółka wykazuje się dużą otwartością, energicznym i elastycznym podejściem do każdego zadania oraz pracą z zaangażowaniem.

Czytaj więcej

Wonga.pl sp. z o.o.

Dotychczasowy przebieg współpracy, jak również rzetelność i skuteczność w odzyskiwaniu należności, pozwalają nam z czystym sumieniem rekomendować firmę Kaczmarski Inaksso sp. z o.o. jako kompetentnego i doświadczonego partnera w dzidzinie zarządznia wierzytelnościami.

Czytaj więcej
Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Copyright 2014 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.; ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław; spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000416781; NIP: 8952012173