Obrazek

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc na numer
infolinii 71 78 50 001
lub skorzystaj
z formularza kontaktowego

Przycisk
Strona główna ›› Windykacja polubowna
A A A

Celem działań polubownych jest przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu odzyskania należności z zastosowaniem narzędzi adekwatnych do danej kategorii wierzytelności.

W postępowaniu polubownym obsługiwane są zarówno wierzytelności konsumenckie, jak i gospodarcze, na każdym etapie przeterminowania. Kaczmarski Inkasso podejmuje się prowadzenia wszystkich spraw, niezależnie od stopnia trudności, terminu wymagalności czy statusu dłużnika.

Negocjatorzy Kaczmarski Inkasso wykorzystują wszelkie możliwe drogi kontaktu z dłużnikiem – korespondencję przesyłaną pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną, komunikat SMS, rozmowę telefoniczną oraz, w uzasadnionych wypadkach, wizytę bezpośrednią.

Proces polubowny jest bardzo rozbudowany i zróżnicowany. Czynności tego etapu są indywidualnie dostosowane do potrzeb oraz specyfiki danego klienta.

schemat_5.png

schemat_1.png

« Powrót

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Copyright 2014 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.; ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław; spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000416781; NIP: 8952012173