Kaczmarski Inkasso
Korporacje
Strona główna / Korporacje

Oferta

Kaczmarski Inkasso to sprawdzony partner firm posiadających wierzytelności masowe. Naszym celem jest zawsze dopasowanie do potrzeb indywidualnych klienta i zapewnienie mu najbardziej skutecznych rozwiązań.

Korzyści ze współpracy
Kaczmarski Inkasso to sprawdzony partner firm posiadających wierzytelności masowe.
Minimalizacja kosztów
Nasza oferta pozwala na znaczną redukcję kosztów w obszarze zarządzania wierzytelnościami.
Profesjonalna obsługa
Współpracując z nami masz pewność, że pracują dla Ciebie profesjonaliści doskonale orientujący się we wszystkich aspektach dot. obsługi wierzytelności.
Elastyczność współpracy
Wyróżnia nas wysoka elastyczność we współpracy z klientem, dbamy o to, aby nasze usługi spełniały przedstawione oczekiwania i przynosiły realne korzyści.
Indywidualne podejście
Firma Kaczmarski Inkasso od 25 lat działa na rzecz ochrony płynności finansowej swoich klientów. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie i wypracowaliśmy różnorodne modele działania. Naszym partnerom zapewniamy wartość w postaci indywidualnie dopasowanych rozwiązań w zarządzaniu wierzytelnościami.

Nasza oferta została doceniona przez ekspertów rynku oraz liczne grono klientów będących przedstawicielami różnych branż m.in. finansowej, telekomunikacyjnej oraz ubezpieczeniowej. Proponowane modele działania są zawsze wynikiem analizy potrzeb klienta i mogą być kształtowane na bieżąco w czasie trwania współpracy.
dane kontaktowe
Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.
Danuty Siedzikówny 12
51-214 Wrocław
NIP: 895-20-12-173
KRS: 0000416781
REGON: 021853870
zadzwoń
71 785 00 01
lub napisz
korporacje@kaczmarski.pl
Zaufali nam
Klientami Kaczmarski Inkasso są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, będące liderami w swojej branży.