Windykacja polubowna - usługa “szyta na miarę” dla korporacji

  Strona główna / Korporacje / Windykacja polubowna
  Kaczmarski Inkasso to ekspert w zakresie realizacji procesów windykacyjnych na etapie polubownym na rzecz podmiotów, które posiadają zróżnicowane portfele wierzytelności.

  Dzięki naszym zaawansowanym możliwościom technicznym i organizacyjnym, takim jak autorskie systemy informatyczne, nowoczesne call center i odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną ilość spraw. Ponadto, uruchomienie procesu windykacji polubownej jest możliwe już w ciągu 48 godzin od otrzymania niezbędnych danych.

  Proces tworzenia spersonalizowanej usługi windykacji polubownej dla korporacji

  W Kaczmarski Inkasso każdorazowo przeprowadzamy szczegółową analizę przekazanego do obsługi pakietu wierzytelności. Z uwzględnieniem różnych czynników, takich jak rodzaj wierzytelności, saldo, stopień przeterminowania, typ dłużnika i status sprawy, opracowujemy optymalny model działań. Wspólnie z klientem ustalamy oczekiwania dotyczące negocjacji z dłużnikami oraz wybieramy odpowiednie metody i narzędzia windykacyjne. W rezultacie powstaje szczegółowy plan działań, dostosowany do indywidualnych potrzeb i celów klienta.
  Analiza potrzeb klienta
  Przygotowanie indywidualnego modelu współpracy
  Doprecyzowanie rozwiązań we współpracy z klientem
  Rozpoczęcie współpracy