Kariera

W Kaczmarski Inkasso rozwój biznesu definiujemy nie tylko jako podnoszenie jakości świadczonych usług na rzecz klientów, ale także jako ciągłe doskonalenie warunków pracy. Stawiamy na rozwój, satysfakcję i dobre samopoczucie każdego pracownika. W tym celu opracowaliśmy szereg programów szkoleniowych i wdrożeniowych. Dołącz do naszego Zespołu, a od samego początku poczujesz pozytywną atmosferę!

Nasza organizacja jest otwarta na osoby z różnym doświadczeniem zawodowym. Zarówno profesjonalista, jak i osoba stawiająca pierwsze kroki na rynku pracy, znajdą u nas ciekawe propozycje zatrudnienia.

Rekrutacja

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem się w naszej firmie, koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Odpowiadamy na każde zgłoszenie w ciągu 2 tygodni. Gdy Twoja aplikacja zostanie wybrana do etapu wstępnego, skontaktujemy się z Tobą celem umówienia spotkania.

Oferty pracy

Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy w Kaczmarski Inkasso.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz złożenia aplikacji.
Trener
Doradca Klienta Biznesowego
Menedżer ds. Klientów Strategicznych
Kierownik Działu Windykacji
Negocjator Spraw Gospodarczych
Negocjator
Specjalista ds. odzyskiwania należności
Dlaczego warto pracować w Kaczmarski Inkasso
zależy nam na Twoim rozwoju i podnoszeniu kompetencji
u nas możesz rozwinąć swoje talenty i umiejętności
gramy według jasno określonych zasad

Rozwój

Jako ekspert w zakresie zarządzania należnościami funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Od ponad 25 lat współpracujemy ze stałym gronem klientów z różnych sektorów gospodarki. Należymy do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu i zacznij rozwijać się razem z nami!

W jakich obszarach możesz rozwijać swoją karierę?

W zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji możesz wybrać rozwój w obszarze windykacji spraw masowych lub gospodarczych. W obu przypadkach zapewniamy odpowiednie przygotowanie merytoryczne (szkolenia) oraz bezpośrednie wsparcie przełożonych. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, możesz być pewny, że ścieżka awansu jest jasno określona i podana do wiadomości wszystkich pracowników. O awansie decyduje staż pracy oraz zdobyte kompetencje – gramy zawsze według przyjętych zasad.

Warto podkreślić, że brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą, aby otrzymać pracę w Kaczmarski Inkasso. Z nami możesz rozpocząć swoją karierę zawodową.
FAQ
Pytania dotyczące pracy w Kaczmarski Ikasso
Czy czas pracy jest stały, czy ruchomy?
więcej
Wszystkie działy firmy pracują w tych samych godzinach – w dni powszednie od godz. 8.00 do 16.00. Weekendy są zawsze wolne!
Jaka jest forma zatrudnienia w Kaczmarski Inkasso?
więcej
Standardowo proponujemy umowę o pracę – najpierw na 3-miesięczny okres próbny, a później na czas określony – 2 lata.
Czy w firmie obowiązuje dress code?
więcej
Ubiór pracownika Kaczmarski Inkasso powinien być elegancki. Nie określamy jednak jego szczegółowych zasad – posługujemy się tylko ogólnymi wytycznymi.
Czy pracę w Kaczmarski Inkasso mogą podjąć osoby bez doświadczenia zawodowego?
więcej
Tak. Kaczmarski Inkasso doskonale sprawdza się jako pierwszy pracodawca. Starannie przygotowane programy wdrożeniowe, wsparcie trenerów oraz szkolenia zapewniają dobry start i pomyślną realizację powierzonych obowiązków.
Pytania dotyczące rekrutacji
Czy odpowiadają Państwo na każdą aplikację?
więcej
Tak. Standardowo udzielamy odpowiedzi na przesłaną aplikację w ciągu 2 tygodni.
W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?
więcej
Aplikację można przesłać na dwa sposoby: poprzez formularz zgłoszeniowy powiązany z daną ofertą lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@kaczmarski.pl (w temacie wiadomości należy podać numer referencyjny ogłoszenia).
Kto prowadzi spotkania rekrutacyjne?
więcej
Za prowadzenie rozmów rekrutacyjnych odpowiada zawodowy rekruter, a także osoba reprezentująca dział, do którego aplikował kandydat.