Kariera

W Kaczmarski Inkasso rozwój biznesu definiujemy nie tylko jako podnoszenie jakości świadczonych usług na rzecz klientów, ale także jako ciągłe doskonalenie warunków pracy. Stawiamy na rozwój, satysfakcję i dobre samopoczucie każdego pracownika. W tym celu opracowaliśmy szereg programów szkoleniowych i wdrożeniowych. Dołącz do naszego Zespołu, a od samego początku poczujesz pozytywną atmosferę!

Nasza organizacja jest otwarta na osoby z różnym doświadczeniem zawodowym. Zarówno profesjonalista, jak i osoba stawiająca pierwsze kroki na rynku pracy, znajdą u nas ciekawe propozycje zatrudnienia.
Rekrutacja
Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem się w naszej firmie, koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Odpowiadamy na każde zgłoszenie w ciągu 2 tygodni. Gdy Twoja aplikacja zostanie wybrana do etapu wstępnego, skontaktujemy się z Tobą celem umówienia spotkania.
Oferty pracy
Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy w Kaczmarski Inkasso.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz złożenia aplikacji.
Trener
Doradca Klienta Biznesowego
Menedżer ds. Klientów Strategicznych
Negocjator Spraw Gospodarczych
Negocjator
Specjalista ds. odzyskiwania należności
Dlaczego warto pracować w Kaczmarski Inkasso
zależy nam na Twoim rozwoju i podnoszeniu kompetencji
u nas możesz rozwinąć swoje talenty i umiejętności
gramy według jasno określonych zasad

Rozwój

Jako ekspert w zakresie zarządzania należnościami funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Od ponad 25 lat współpracujemy ze stałym gronem klientów z różnych sektorów gospodarki. Należymy do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu i zacznij rozwijać się razem z nami!

W jakich obszarach możesz rozwijać swoją karierę?

W zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji możesz wybrać rozwój w obszarze windykacji spraw masowych lub gospodarczych. W obu przypadkach zapewniamy odpowiednie przygotowanie merytoryczne (szkolenia) oraz bezpośrednie wsparcie przełożonych. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, możesz być pewny, że ścieżka awansu jest jasno określona i podana do wiadomości wszystkich pracowników. O awansie decyduje staż pracy oraz zdobyte kompetencje – gramy zawsze według przyjętych zasad.

Warto podkreślić, że brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą, aby otrzymać pracę w Kaczmarski Inkasso. Z nami możesz rozpocząć swoją karierę zawodową.
FAQ
Pytania dotyczące pracy w Kaczmarski Ikasso
Czy czas pracy jest stały, czy ruchomy?
więcej
Wszystkie działy firmy pracują w tych samych godzinach – w dni powszednie od godz. 8.00 do 16.00. Weekendy są zawsze wolne!
Jaka jest forma zatrudnienia w Kaczmarski Inkasso?
więcej
Standardowo proponujemy umowę o pracę – najpierw na 3-miesięczny okres próbny, a później na czas określony – 2 lata.
Czy w firmie obowiązuje dress code?
więcej
Ubiór pracownika Kaczmarski Inkasso powinien być elegancki. Nie określamy jednak jego szczegółowych zasad – posługujemy się tylko ogólnymi wytycznymi.
Czy pracę w Kaczmarski Inkasso mogą podjąć osoby bez doświadczenia zawodowego?
więcej
Tak. Kaczmarski Inkasso doskonale sprawdza się jako pierwszy pracodawca. Starannie przygotowane programy wdrożeniowe, wsparcie trenerów oraz szkolenia zapewniają dobry start i pomyślną realizację powierzonych obowiązków.
Pytania dotyczące rekrutacji
Czy odpowiadają Państwo na każdą aplikację?
więcej
Tak. Standardowo udzielamy odpowiedzi na przesłaną aplikację w ciągu 2 tygodni.
W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?
więcej
Aplikację można przesłać na dwa sposoby: poprzez formularz zgłoszeniowy powiązany z daną ofertą lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@kaczmarski.pl (w temacie wiadomości należy podać numer referencyjny ogłoszenia).
Kto prowadzi spotkania rekrutacyjne?
więcej
Za prowadzenie rozmów rekrutacyjnych odpowiada zawodowy rekruter, a także osoba reprezentująca dział, do którego aplikował kandydat.