ZPF

  Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców) powstał w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe oraz zarządzające informacją gospodarczą. ZPF to Członek Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.

  Misją ZPF jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce. Związek organizuje profesjonalne środowisko dla uczestników sektora, stawiając do ich dyspozycji forum wymiany wiedzy i doświadczeń, promując profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami czego wyrazem jest ogłoszenie "Zasad Dobrych Praktyk".


  Jeżeli uważają Państwo, że doszło do naruszenia "Zasad Dobrych Praktyk" przez przedstawiciela Kaczmarski Inkasso, istnieje możliwość złożenia wniosku o wszczęcie postępowania przez Komisję Etyki ZPF.

  Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo tutaj.

  JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?
  listownie
  wysyłając go na adres biura ZPF:
  ul. Długie Pobrzeże 30, 80 – 888 Gdańsk
  faxem
  na numer: (58) 302 92 64
  mailowo
  na adres: etyka@zpf.pl
  Windykacja? Jasna sprawa!

  W celu uzyskania rzetelnej informacji na temat windykacji oraz działalności firm windykacyjnych zapraszamy na stronę kampanii informacyjnej ZPF "Windykacja? Jasna sprawa!".  logo-windykacja-web_small.png