Kaczmarski Inkasso

Korporacje

Strona główna / Korporacje

Ładowanie...

Oferta

Kaczmarski Inkasso to sprawdzony partner firm posiadających wierzytelności masowe. Naszym celem jest zawsze dopasowanie do potrzeb indywidualnych klienta i zapewnienie mu najbardziej skutecznych rozwiązań.

Korzyści ze współpracy
Kaczmarski Inkasso to sprawdzony partner firm posiadających wierzytelności masowe.
Minimalizacja kosztów
Nasza oferta pozwala na znaczną redukcję kosztów w obszarze zarządzania wierzytelnościami.
Profesjonalna obsługa
Współpracując z nami masz pewność, że pracują dla Ciebie profesjonaliści doskonale orientujący się we wszystkich aspektach dot. obsługi wierzytelności.
Elastyczność współpracy
Wyróżnia nas wysoka elastyczność we współpracy z klientem, dbamy o to, aby nasze usługi spełniały przedstawione oczekiwania i przynosiły realne korzyści.
Indywidualne podejście
Firma Kaczmarski Inkasso od 30 lat działa na rzecz ochrony płynności finansowej swoich klientów. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie i wypracowaliśmy różnorodne modele działania. Naszym partnerom zapewniamy wartość w postaci indywidualnie dopasowanych rozwiązań w zarządzaniu wierzytelnościami.

Nasza oferta została doceniona przez ekspertów rynku oraz liczne grono klientów będących przedstawicielami różnych branż m.in. finansowej, telekomunikacyjnej oraz ubezpieczeniowej. Proponowane modele działania są zawsze wynikiem analizy potrzeb klienta i mogą być kształtowane na bieżąco w czasie trwania współpracy.