Zarządzanie Wierzytelnościami Sekurytyzowanymi

  Strona główna / Korporacje / Zarządzanie Wierzytelnościami Sekurytyzowanymi
  Kaczmarski Inkasso, jako spółka posiadająca zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na zarządzanie wierzytelnościami sekurytyzowanymi, oferuje kompleksową obsługę funduszy sekurytyzacyjnych jako serwiser.

  Rozszerzenie oferty jest wynikiem naszej strategii rozwoju, która konsekwentnie umacnia naszą pozycję lidera rynku w obszarze windykacji na zlecenie, zarówno na etapie polubownym, jak i sądowo-egzekucyjnym. Nasza wysoka jakość usług i skuteczność działań zostały potwierdzone przez liczne grono klientów, w tym pierwotnych wierzycieli, takich jak przedsiębiorcy MŚP, banki, firmy pożyczkowe i leasingowe, telekomy oraz towarzystwa ubezpieczeniowe.

  Jak zarządzamy wierzytelnościami sekurytyzowanymi?

  Spełniamy wszelkie wymogi, które gwarantują efektywne odzyskiwanie masowych wierzytelności. Posiadamy odpowiednie warunki technologiczno-organizacyjne oraz unikatowe know-how w zakresie budowania i realizacji procesów windykacyjnych. Jako serwiser funduszy sekurytyzacyjnych, zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą wszystkie aspekty procesu. Od analizy portfela wierzytelności, przez optymalizację procesów windykacyjnych, aż po raportowanie i monitorowanie wyników.

  Korzyści ze współpracy przy zarządzaniu wierzytelnościami sekurytyzowanymi

  kompleksowość procesów windykacyjnych (działania na wszystkich etapach zarządzania wierzytelnościami).
  unikatowe know-how wynikające z ponad 25-letniej działalności gwarantujące wysoką skuteczność.
  doradztwo w zakresie budowania optymalnych modeli współpracy, nastawienie na trwałe relacje biznesowe.
  Kontakt
  Tworzymy indywidualne rozwiązania windykacyjne dla firm.
  Zapraszamy do kontaktu: