O firmie

  Strona główna / O nas / O firmie
  • Jesteśmy ekspertami w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami. Od ponad 30 lat obsługujemy na masową skalę zarówno klientów strategicznych: banki, firmy pożyczkowe, leasingowe, telekomy, ubezpieczycieli, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż.
  • Działamy w ramach Kaczmarski Group w skład której wchodzi m.in.: Krajowy Rejestr Długów BIG SA, a także Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k. Dla naszych klientów tworzymy razem usługi, których nie można porównać z ofertami innych firm.
  • Zapewniamy kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony transakcji handlowych, gwarantując wysoki standard zarządzania wierzytelnościami. Ponad trzy dekady nieprzerwanej działalności i współpraca ze wszystkimi sektorami gospodarki pozwoliły nam na wypracowanie różnorodnych modeli prowadzenia postępowań, dostosowanych do poszczególnych grup klientów.
  • Udostępniamy autorską aplikację WinGO.pl – nowoczesne narzędzie on-line pozwalające na wygodne przekazywanie zleceń do windykacji oraz ich śledzenie.
  • Prowadzone przez nas działania obejmują monitoring płatności oraz negocjacje polubowne, które w przypadku nadzoru nad zawartą ugodą lub harmonogramem spłat mogą trwać nawet przez wiele miesięcy. Jeśli w uzasadnionych przypadkach konieczne jest szybkie skierowanie sprawy na drogę prawną, działania takie są podejmowane przez Kancelarią Prawną VIA LEX. Właściwy nadzór nad postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, umiejętny dobór kancelarii komorniczych i ścisła współpraca z nimi, mają znaczący wpływ na skuteczność całego procesu dochodzenia należności.
  • Realizujemy zaawansowane i dostosowane do potrzeb klientów procesy dochodzenia roszczeń finansowych przy wykorzystaniu pełnej gamy narzędzi windykacyjnych, w tym również publikację danych dłużnika w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA oraz na giełdzie wierzytelności.
  • Doceniają nas klienci oraz eksperci rynkowi czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia za innowacyjne rozwiązania w zakresie odzyskiwania należności. Do najbardziej prestiżowych możemy zaliczyć zdobytą już piąty raz z rzędu nagrodę CESSIO Outsourcingu - Serwis Wierzytelności przyznaną we wrześniu 2023 r. przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.