O firmie

Strona główna / O nas / O firmie
  • Kaczmarski Inkasso - ekspert z zakresu kompleksowego zarządzania wierzytelnościami. Od ponad 30 lat obsługuje na masową skalę zarówno klientów strategicznych: banki, firmy pożyczkowe, leasingowe, telekomy, ubezpieczycieli, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż.
  • Zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony transakcji handlowych, gwarantując wysoki standard zarządzania wierzytelnościami. Blisko trzy dekady nieprzerwanej działalności i współpraca ze wszystkimi sektorami gospodarki pozwoliły na wypracowanie różnorodnych modeli prowadzenia postępowań, dostosowanych do poszczególnych grup klientów.
  • Firma udostępnia autorską aplikację WinGO.pl – nowoczesne narzędzie pozwalające na wygodne i szybkie przekazywanie zleceń do windykacji online.
  • Jest jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów, gdzie może upubliczniać dane dłużników.
  • Kaczmarski Inkasso podchodzi kompleksowo do potrzeb klientów. Dlatego prowadzone działania obejmują monitoring płatności i negocjacje polubowne, które w przypadku nadzoru nad zawartą ugodą lub harmonogramem spłat mogą trwać nawet przez wiele miesięcy. Jeśli w uzasadnionych przypadkach konieczne jest szybkie skierowanie sprawy na drogę prawną, działania takie są podejmowane z Kancelarią Prawną VIA LEX, która również jest częścią Kaczmarski Group. Właściwy nadzór nad postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, umiejętny dobór kancelarii komorniczych i ścisła współpraca z nimi mają wymierny wpływ na skuteczność całego procesu dochodzenia należności, co przekłada się na zadowolenie klientów.
  • Nieustanny rozwój pozwala spółce wchodzić w nowe segmenty rynku, jak zarządzanie wierzytelnościami, które zostały nabyte przez fundusze sekurytyzacyjne od pierwotnych wierzycieli. Fundusze sekurytyzacyjne same wyszły z inicjatywą współpracy z Kaczmarski Inkasso, gdyż od dłuższego czasu obserwowały jego wysoką skuteczność w odzyskiwaniu masowych wierzytelności na zlecenie dużych podmiotów.
  • Firma otrzymuje liczne nagrody za innowacyjne rozwiązania służące odzyskiwaniu należności, m.in. usługę Windykacja na koszt dłużnika, WinGO.pl – windykację online dla MŚP. Czterokrotnie zdobyła też prestiżową nagrodę CESSIO Outsourcingu - Serwis Wierzytelności, opartą na wynikach głosowania podmiotów organizujących przetargi w zakresie outsourcingu zarządzania wierzytelnościami.