Zarząd

  zdjęcie
  Jakub Kostecki
  Prezes Zarządu Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu (handel zagraniczny). Ukończył również Akademię Strategicznego Przywództwa w ICAN Institute.

  Karierę zawodową rozpoczął w wieku 20 lat w firmie windykacyjnej Kaczmarski Inkasso. W latach 2000 – 2004 współpracował z Kancelarią Prawną Koksztys, a przez następne dwa lata z Kancelarią Prawną Lexus, w której stworzył i zarządzał Departamentem Prawnym odpowiedzialnym za nadzorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych. Od 2006 r. związany z polsko-niemiecką firmą Kaczmarski Altor Asset Management sp. z o.o., w której jako prezes zarządu realizował strategię inwestycyjną. Od października 2008 r. jako wiceprezes zarządu odpowiada za rozwój Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. W listopadzie 2015 r. stanął na czele firm Kaczmarski Inkasso oraz Kancelarii Prawnej VIA LEX, liderów branży zarządzania wierzytelnościami na zlecenie klientów masowych oraz z sektora MŚP.

  Zaangażowany w ciągły rozwój rynku zarządzania wierzytelnościami. Za swoje osiągnięcia wyróżniany przez branżę finansową, m.in. w 2021 r. został uznany przez Gazetę Finansową za jednego z czołowych menedżerów windykacji w Polsce i po raz drugi znalazł się w zestawieniu „Who is who na rynku windykacji”.
  zdjęcie
  Maciej Ameljan
  Wiceprezes Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

  Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, wydziału Zarządzania i Informatyki, na specjalizacji Zarządzenie Przedsiębiorstwem. Ukończył również podyplomowe studium Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Controlling.

  Zaraz po studiach rozpoczął swoją karierę zawodową w Cadbury Wedel we Wrocławiu. Od 2000 roku związany z Kaczmarski Inkasso, gdzie objął stanowisko kierownika administracji. Od 2005 roku pracował na stanowisku pełnomocnika Zarządu ds. finansowych w Krajowym Rejestrze Długów. 1 marca 2012 roku został mianowany na wiceprezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów ds. finansowych.