Strefa wiedzy
Strona główna / Strefa wiedzy / Kaczmarski Inkasso Finansową Marką Roku

Kaczmarski Inkasso Finansową Marką Roku

Za zaangażowanie w budowanie profesjonalizmu branży windykacyjnej w Polsce – tak brzmi uzasadnienie Gazety Finansowej, która z okazji 30-lecia naszej spółki przyznała jej tytuł Finansowej Marki Roku.
Kaczmarski Inkasso zostało docenione przez redakcję za wieloletnie wyznaczanie kierunków rozwoju rynku zarzadzania wierzytelnościami i umiejętne wykorzystywanie skutecznych rozwiązań w odzyskiwaniu należności. Nagrodę przyznano również za zapewnienie klientom kompleksowych usług chroniących transakcje handlowe oraz gwarancję wysokiego standardu obsługi.

- Ten rok jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ świętujemy 30-lecie naszej działalności, a zarazem rynku nowoczesnej windykacji w Polsce. Lata doświadczenia nauczyły nas, że aby odnieść sukces i być skutecznym w dochodzeniu należności, konieczne jest zrozumienie wierzyciela i dłużnika. Kluczem do sukcesu jest więc pogodzenie interesów obu stron. Nagrodę traktujemy jako docenienie naszej pracy, ale i wyzwanie, aby w dalszym ciągu być profesjonalną, cenioną marką na rynku zarządzania wierzytelnościami – podsumowuje Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso.

logo_FMR2022aktualny.jpg