Strefa wiedzy
Strona główna / Strefa wiedzy / Kaczmarski Inkasso wśród Diamentów Forbesa

Kaczmarski Inkasso wśród Diamentów Forbesa

Doskonale rozpoczął się rok, w którym Kaczmarski Inkasso świętuje swoje 30-lecie. Nasza spółka windykacyjna znalazła się bowiem w rankingu magazynu Forbes przedstawiającym najbardziej rozwijające się firmy w Polsce. W zestawieniu uwzględnione zostały przedsiębiorstwa, które w ciągu trzech ostatnich lat najszybciej zwiększały swą wartość.

W rankingu „Diamenty Forbesa”, który  obejmuje ponad 7 tys. firm, Kaczmarski Inkasso zajęło wysokie 28. miejsce na liście dolnośląskiej oraz 498. na ogólnopolskiej. Nasza spółka znalazła się w kategorii: przychody od 50 do 250 mln zł. Oprócz tego były jeszcze dwie inne: firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł oraz duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.

Forbes.png

– Obecność na liście Diamentów Forbesa i wysoka pozycja w rankingu to efekt wieloletniego  zaangażowania  pracowników Kaczmarski Inkasso. Każdy z nich ma swój udział w tym sukcesie, więc  chcę podziękować wszystkim za codzienny wysiłek oraz wiarę w powodzenie naszych przedsięwzięć . Cieszę się, że w ten sposób rozpoczęliśmy rok, w którym firma obchodzi swoje 30-lecie – mówi Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso.

Przy tworzeniu zestawienia pod uwagę wzięto wyniki finansowe przedsiębiorstw z trzech lat. Wszystkie dane zostały sprawdzone przez firmę analityczną Dun&Bradstreet Poland i zweryfikowane w bazie Krajowego Rejestru Długów. Jak zaznaczają twórcy rankingu, żeby się w nim znaleźć, trzeba było odnotować minimum 15-proc. wzrost wartości.

Lista.png