Strefa wiedzy
Strona główna / Strefa wiedzy / Kaczmarski Inkasso z wyróżnieniem LoanMagazine.pl Awards

Kaczmarski Inkasso z wyróżnieniem LoanMagazine.pl Awards

Otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie LoanMagazine.pl Awards. Nagroda w kategorii „Partner Windykacyjny w Zakresie Serwisu Wierzytelności” została przyznana głosami firm pożyczkowych i wręczona w trakcie uroczystości, będącej zwieńczeniem najważniejszej konferencji biznesowej sektora pozabankowego.
„Właśnie dlatego ta nagroda jest tak cenna. To głosy przedstawicieli branży decydują o tym, która firma zostanie uhonorowana. Oni najlepiej znają meandry tej pracy, jakość obsługi i rozwiązania, które jesteśmy w stanie dla nich przygotować. Każda firma ma swoją specyfikę, innych klientów i model funkcjonowania, który my wspieramy działaniami windykacyjnymi. Nasz zespół pracowników wyspecjalizowanych w obsłudze firm pożyczkowych jest bardzo elastyczny i otwarty na nowe pomysły, które pomagają aktywizować klientów do spłaty zadłużenia. Bardzo to doceniam i jestem przekonany, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa” – stwierdza Jakub Kostecki, prezes Zarządu Kaczmarski Inkasso.

9 lutego 2023 r. podczas VIII już edycji uroczystej gali Loan Magazine Awards, w gościnnych progach wrocławskiego hotelu Ibis Styles, Joanna Zawadzka, dyrektor Departamentu Sprzedaży Usług Windykacyjnych Kaczmarski Inkasso osobiście odebrała statuetkę.