Strefa wiedzy
Strona główna / Strefa wiedzy / Nasze usługi na medal

Nasze usługi na medal

Windykacja polubowna na koszt dłużnika Kaczmarski Inkasso oraz Fakuratka NFG nagrodzone! Magazyn ekonomiczny Home&Market przyznał naszym usługom „Ordery finansowe” za innowacyjność i wsparcie firm w funkcjonowaniu na rynku.
W marcowym wydaniu miesięcznika Home&Market ukazała się kolejna edycja plebiscytu „Ordery Finansowe 2022”, czyli raportu poświęconego najciekawszym produktom finansowym, które w minionym roku najlepiej odpowiadały na zmieniające się potrzeby klientów biznesowych. W zestawieniu znalazły się banki, firmy leasingowe, domy maklerskie, firmy ubezpieczeniowe, windykacyjne i faktoringowe.

Order-finansowy-2022.png

Windykacja polubowna na koszt dłużnika, oferowana przez Kaczmarski Inkasso, to kompleksowa usługa polubownego odzyskiwania należności od niesolidnych kontrahentów. Zakres podejmowanych działań dostosowany jest do konkretnej sytuacji i rodzaju wierzytelności, a w ramach całego procesu przewidziano możliwość przekazania danych dłużnika do Krajowego Rejestru Długów. Wynagrodzenie za usługę opiera się na prowizji od faktycznie wyegzekwowanych kwot. Ponadto wierzyciel może zdecydować się na odzyskanie poniesionych kosztów windykacji od dłużnika.

Fakturatka.pl, stworzona przez NFG, umożliwia przedsiębiorcom rozkładanie wydatków na raty. Firmy regulują w ten sposób płatności za towary, usługi, sprzęt, licencje czy oprogramowanie. Finansowanie mogą otrzymać zarówno na podstawie faktury VAT, jak i faktury proforma, umowy kupna-sprzedaży czy potwierdzenia złożonego zamówienia. Cały proces odbywa się online, bez zbędnych formalności. W przypadku Fakturatki przedsiębiorcy zgłaszają płatności do rozłożenia na raty, NFG dokonuje w ich imieniu przelewu do dostawcy za zakupiony towar czy usługę, a przedsiębiorcy spłacają należność w ratach na wskazane konto. Od momentu wprowadzenia Fakturatki na rynek w maju 2022 r., na raty rozłożono ponad 1800 firmowych wydatków na łączną kwotę ponad 14 milionów złotych.