Kariera
    Strona główna / O nas / Kariera / Doradca Klienta Biznesowego

    Doradca Klienta Biznesowego

    Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności. W ciągu ponad 30 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy budujemy nowe zespoły i oferujemy możliwość pracy na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego.
    • Miejsce pracy: Wrocław (ul. Danuty Siedzikówny 12)
    • Wynagrodzenie: 5 000 – 9 000 brutto / miesięcznie
    • Rekrutacja: zdalna
    • Wymiar czasu pracy: pełny etat
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów poprzez kontakt telefoniczny
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych
    • Współpraca z innymi działami

    Wymagania:

    • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego - nie wymagamy doświadczenia
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Orientacja na osiąganie celów
    • Znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie podstawowe połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
    • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8.00 - 16.00
    • Wsparcie ze strony przełożonych oraz współpracowników
    • Konkursy z nagrodami, śniadania w naszym bistro, owocowe czwartki i inne benefity
    • Atrakcyjny system poleceń pracowniczych
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:AplikujZastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Klikając w przycisk „Wyślij” lub „Aplikuj” bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym, a Twoje dane będą przetwarzane przez Kaczmarski Inkasso sp. j. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław (Administrator danych osobowych), tym samym zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zakresie wykraczającym poza zakres wymagany przepisami prawa, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć ww. zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: hr@kaczmarski.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ