Kariera
    Strona główna / O nas / Kariera / Negocjator

    Negocjator

    Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności. W ciągu 29 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy budujemy nowe zespoły i oferujemy możliwość pracy na stanowisku Negocjator.

    Oczekujemy:

    • Asertywności
    • Entuzjazmu i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Umiejętności skutecznej komunikacji
    • Orientacji na osiąganie celów
    • Samodzielności w realizacji zadań

    Zadania:

    • Kontakt z klientem
    • Przypominanie o płatności
    • Prowadzenie analizy sytuacji finansowej
    • Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia
    • Raportowanie efektów pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę wśród najlepszych
    • Realizację ciekawych projektów
    • Atrakcyjny i jasny system premiowy
    • Szkolenia wdrożeniowe, szkolenia produktowe oraz wsparcie trenerów
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NNW, prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:AplikujZastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Klikając w przycisk „Wyślij” lub „Aplikuj” bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym, a Twoje dane będą przetwarzane przez Kaczmarski Inkasso sp. j. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław (Administrator danych osobowych), tym samym zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zakresie wykraczającym poza zakres wymagany przepisami prawa, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć ww. zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: hr@kaczmarski.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ