Windykacja na koszt dłużnika dla przedsiębiorców

  Strona główna / Przedsiębiorcy / Windykacja polubowna na koszt dłużnika
  Usługa windykacji na koszt dłużnika to skuteczne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą odzyskać swoje należności. Działając zgodnie z zasadami ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 684 t.j. z późn. zm.), zapewniamy możliwość odzyskania nie tylko długu, ale także poniesionych kosztów windykacji od niesolidnego kontrahenta.

  Jak wygląda windykacja należności na koszt dłużnika?

  Naszym celem w procesie windykacji polubownej jest przeprowadzenie negocjacji z dłużnikiem i doprowadzenie do jak najszybszej spłaty zadłużenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i obsłudze tysięcy spraw, opracowaliśmy strategię i ścieżki postępowania, które umożliwiają skuteczne działanie.

  Wdrożyliśmy również nowoczesną aplikację WinGO.pl, która umożliwia szybkie i efektywne inicjowanie działań windykacyjnych online wobec nierzetelnych kontrahentów. Wystarczy zaledwie minuta, aby rozpocząć proces odzyskiwania należności. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji na stronie: https://wingo.pl/.

  Prowadząc windykację na koszt dłużnika, dbamy nie tylko o odzyskanie należności, ale również o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych. Nasz zespół negocjatorów skutecznie reprezentuje interesy naszych klientów, dążąc do osiągnięcia porozumienia i spłaty zadłużenia.

  Skorzystanie z naszej usługi windykacji to gwarancja skutecznego i profesjonalnego podejścia do odzyskiwania należności.

  Co zyskasz dzięki windykacji polubownej w Kaczmarski Inkasso?

  pewność szybkiego odzyskania pieniędzy dzięki najbardziej zaawansowanemu procesowi windykacji na rynku
  idealnie dopasowane do sytuacji działania windykacyjne
  możliwość odzyskania od dłużnika kosztów windykacji
  możliwość przekazywania i śledzenia zleceń on-line
  dzięki aplikacji WinGO.pl