Windykacja sądowo-egzekucyjna dla przedsiębiorców

Strona główna / Przedsiębiorcy / Windykacja sądowo egzekucyjna
Usługa windykacji sądowej i egzekucyjnej realizowana jest przez Kancelarię Prawną VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k. i obejmuje dochodzenie należności w ramach postępowań nakazowych, upominawczych, zwykłych oraz w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym (EPU).

Windykacja sądowo-egzekucyjna - jak wygląda proces?

Windykacja sądowo-egzekucyjna to proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, zapewniamy profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę, by skutecznie dochodzić Twoich należności.

Działania związane z postępowaniem egzekucyjnym opierają się na stałym kontakcie z wybranymi i starannie wyselekcjonowanymi komornikami działającymi w różnych regionach kraju. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką skuteczność działań.

Jako uzupełnienie naszej oferty, oferujemy również dodatkowe działania wspierające proces sądowy i egzekucjny. W ramach tych działań prowadzimy negocjacje polubowne drogą telefoniczną, listowną oraz elektroniczną. W szczególnych przypadkach, kiedy jest to konieczne, podejmujemy również działania terenowe.

Co zyskasz dzięki windykacji sądowo-egzekucyjnej?

pewność, że jesteś reprezentowany w sądzie przez wysokiej klasy prawników specjalizujących się dochodzeniu należności gospodarczych
gwarancję, że postępowania egzekucyjne będą prowadzone przez komorników osiągających najwyższe wskaźniki skuteczności
maksymalną skuteczność dzięki uzupełnieniu działań prawnych negocjacjami polubownymi z dłużnikiem