Strefa wiedzy
Strona główna / Strefa wiedzy / Kaczmarski Inkasso podwójnie nagrodzone podczas Gali Loan Magazine Awards 2022

Kaczmarski Inkasso podwójnie nagrodzone podczas Gali Loan Magazine Awards 2022

Podczas prestiżowej Gali Loan Magazine Awards 2022 Kaczmarski Inkasso otrzymało aż dwie nagrody. Firma została wyróżniona w kategorii „Partner Windykacyjny w Zakresie Serwisu Wierzytelności” oraz została uhonorowana specjalnym laurem z okazji 30-lecia działalności.
Wagę pierwszego wyróżnienia podkreśla to, że wyboru dokonali sami przedstawiciele branży finansowania pozabankowego. Trafiło ono do Kaczmarski Inkasso już po raz drugi, co świadczy o niepodważalnej pozycji spółki na rynku.

Loan.png

Ale to nie koniec dobrych widomości. Unikalną nagrodę z rąk organizatorów odebrał Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso.

– Mam przyjemność wręczyć nagrodę specjalną z okazji 30-lecia działalności firmie, która stworzyła rynek windykacji w Polsce. Nie muszę jej przedstawiać, bo znacie ją Państwo doskonale. Kaczmarski Inkasso to ekspert w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami. Obsługuje na masową skalę zarówno klientów strategicznych: banki, firmy pożyczkowe, leasingowe, telekomy, ubezpieczycieli, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż – mówił Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator Gali Loan Magazine Awards 2022.

- Możliwość kształtowania rynku windykacji w Polsce od samego początku to duże wyzwanie i ogromna satysfakcja. Dziękuję serdecznie wszystkim klientom za zaufanie jakim obdarzają nas od wielu lat. Nagroda przyznana przez branżę pożyczkową będzie dla nas kolejnym pretekstem, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ogromne podziękowania kieruję dla całego naszego zespołu obsługującego klientów z sektora pożyczkowego. Bez Was nie byłoby tego wyróżnienia – podkreślał Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso.
  
Ważnym punktem wieczoru była licytacja na rzecz Fundacji „Zobacz mnie”, która wspiera chore i niepełnosprawne dzieci. W tym roku Kaczmarski Group, w ramach którego działa Kaczmarski Inkasso, przekazało na aukcję koszulkę oraz piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Gala Loan Magazine to najbardziej prestiżowe i najstarsze wydarzenie organizowane dla rynku pożyczek w Polsce. Tegoroczna VII już edycja odbyła się 17 lutego 2022 r. w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu.