Informacje Prasowe
Strona główna / Centrum prasowe / Informacje Prasowe
30-01-2023

Prawie 60 procent firm i konsumentów uważa, że gospodarka nie poradzi sobie bez windykacji

Ponad połowa przedsiębiorców i 60 proc. konsumentów uważa, że Polska gospodarka nie jest w stanie funkcjonować bez firm windykacyjnych. A nadchodzący kryzys sprawi, że ich znaczenie jeszcze bardziej wzrośnie. Takie wnioski płyną z badania „Przydatność firm windykacyjnych dla gospodarki”, przeprowadzonego na zlecenie Kaczmarski Inkasso.
04-01-2023

Usługi i budownictwo najbardziej potrzebują windykacji

Usługi i budownictwo to dwie branże, które najmocniej potrzebują pomocy firm windykacyjnych w odzyskiwaniu należności. Uważają tak zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenci. Główną przyczyną w obu przypadkach jest powszechny w tych sektorach zwyczaj niepłacenia w terminie. Gdyby jednak ograniczyć się tylko do opinii przedstawicieli poszczególnych branż, na pierwsze miejsce wśród najbardziej potrzebujących wsparcia w egzekwowaniu pieniędzy wysuwa się handel. Taki obraz zatorów płatniczych daje badanie „Przydatność firm windykacyjnych dla gospodarki”, przeprowadzane przez IMAS International na zlecenie Kaczmarski Inkasso.
05-12-2022

Jakub Kostecki w gronie „Who is who na rynku windykacji”

Już po raz trzeci Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso, został doceniony przez Gazetę Finansową i znalazł się w zestawieniu „Who is who na rynku windykacji”. Prezentuje ono menedżerów mających największy wpływ na branżę wierzytelności w Polsce.
30-11-2022

Jakub Kostecki „Menedżerem roku”

Wiadomość utworzona: 2022-11-23 13:04:53 , Ostatnia modyfikacja: 2022-11-23 13:07:47 Jakub Kostecki „Menedżerem roku” Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso, został uznany przez magazyn ekonomiczny Home&Market za jednego z najlepszych menedżerów rynku finansowego w Polsce. Redakcja w uzasadnieniu wyboru osób, które znalazły się w zestawieniu „Menedżer roku w finansach 2022” podkreśla, że „są to ludzie z otwartymi głowami - widzą i słyszą więcej, a pozyskane informacje potrafią przetwarzać szybko i skutecznie”.